Strona główna

Wydarzenia

Sortuj wg Data zakończenia wydarzenia
. | 19 maja 2016 18:00 - 22 maja 2016 23:59 |

Aukcja młodej sztuki

Rozwiń Zwiń
.

Aukcje Młodej Sztuki

 

Młoda sztuka w Polsce ma się coraz lepiej. Dzisiaj aukcje, na których można kupić dzieła utalentowanych polskich artystów, są dostępne nie tylko stacjonarnie, w domach aukcyjnych rozrzuconych po całym kraju, ale również przez internet.

 

Kupowanie dzieł sztuki wcale nie wiąże się z komplikacjami. Dzisiaj, gdy Polacy coraz więcej pieniędzy przeznaczają na sztukę, do dyspozycji jest wiele galerii i domów aukcyjnych, gdzie można zapoznać się z rozmaitymi propozycjami artystów i wybrać dla siebie te z nich, które są najciekawsze i warte zakupu.

 

Młoda sztuka z Polski w natarciu

Młoda Sztuka

Młoda sztuka cieszy się przy tym dużym i stale rosnącym zainteresowaniem. Praktycznie każda aukcja młodej sztuki przyciąga wielu pasjonatów, ale również i inwestorów, którzy do swojej kolekcji chcą dodać nowe pozycje obiecujących malarzy, rzeźbiarzy czy grafików, którzy dopiero zaczynają budować swoją renomę na rynku. W związku z tym powstały również portale internetowe, gdzie można prowadzić sprzedaż i zakup dzieł sztuki, w tym sztuki młodej – dzięki nim dostęp do niej jest znacznie prostszy.

 

Zakupienie dzieł młodych artystów przez internet możliwe jest na kilka sposobów. Przede wszystkim do skorzystania ze swoich usług zapraszają internetowe galerie i domy aukcyjne, które skupiają się w szczególności na sztuce – tutaj wybór jest najszerszy i również można spotkać dzieła coraz bardziej znanych twórców, które stale zyskują na wartości.

 

Do dyspozycji jest również wiele innych stron, gdzie można spotkać się z młodą sztuką, między innymi sklepy internetowe prowadzące sprzedaż różnego rodzaju rękodzieła, w tym także dzieł sztuki, można również poszukiwać ofert na popularnych portalach aukcyjnych, ale warto pamiętać o tym, że nie zawsze zakupy za ich pośrednictwem są całkowicie bezpieczne.

 

Galeria internetowa ART-E-MATIC – młoda sztuka na wyciągnięcie ręki

 

Jeżeli również interesuje cię internetowa aukcja młodej sztuki, zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej galerii sztuki on-line ART-E-MATIC, gdzie kładziemy nacisk na młodych artystów pochodzących w różnych zakątków Polski. Razem z nami uzyskujesz dostęp do dziesiątek rozmaitych dzieł, które są praktycznie na wyciągnięcie ręki.

 

Umożliwiamy zakup dzieł na dwa sposoby – poprzez aukcję, na licytacji od ceny wywoławczej ustalonej przez artystę lub też przez Kup Teraz, z możliwością błyskawicznej realizacji transakcji. Kupujący u nas nie ponoszą również kosztów prowizji.

Na naszych aukcjach młodej sztuki znajdziesz:

  • Obrazy
  • Rysunki
  • Fotografie
  • Grafiki
  • i inne

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełną ofertą naszej internetowej galerii sztuki ART-E-MATIC i zachęcamy do zakupu!