Strona główna

Jak Sprzedać Jeśli chcesz sprzedawać swoje dzieła on-line, zaloguj się w serwisie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wyjaśnią Ci, jak korzystać z serwisu.

Wystawiaj swoje niezwykłe prace!

Obrazy olejne? Sztuka współczesna? Grafiki?

Wystawiaj u Nas swoje niezwykłe dzieła sztuki! Zadbamy, aby aranżacje wnętrz Naszych klientów były pełne Twoich obrazów. Oprócz sprzedaży internetowej, prowadzimy także aukcje I wystawy młodej sztuki.
Galeria sztuki ART-E-MATIC zaprasza właśnie Ciebie!
Gotowy? Do ‘dzieła’!

Zarejestruj się

To minimum formalności i tylko kilka sekund.
Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych.
Panel Sprzedawcy, zapewnia wygodny dostęp do Twoich aukcji. Daje kompleksowy widok statusu Twoich prac w serwisie i intuicyjną obsługę. Jest intuicyjny, ergonomiczny w obsłudze, plastyczny w personalizacji.
Pamiętaj! Aby wystawić przedmiot musisz najpierw uzupełnić podstawowe dane w swoim panelu, w zakładce Mój Profil.

Sprzedawaj!

W Panelu Sprzedawcy, w zakładce Wystaw Przedmiot jest dostępny formularz zgłoszeniowy. Określa specyfikację wystawianego dzieła oraz kwotę początkową, od której rozpoczniemy licytację.
To Ty decydujesz, od jakiej ceny minimalnej rozpocznie się aukcja! Możesz także sprzedawać prace w trybie bezlicytacyjnym określając kwotę Kup Teraz lub dodać taką opcję przy licytacji. Jeśli Klient skorzysta z tej możliwości, aukcja zostanie przerwana.
W ciągu 24 godzin powiadomimy Cię o przyjęciu dzieła na aukcję. Równocześnie w Twoim Panelu pojawi się informacja o ropoczęciu licytacji. Dodając aukcje pamiętaj, aby uzupełnić wszystkie rubryki.
Wskazówka:
Nie musisz śledzić swoich aukcji. Jeśli tylko zechcesz Art-e-matic automatycznie poinformuje Cię o każdej złożonej ofercie kupna, sprzedaży dzieła, czy zakończeniu aukcji.

Sfinalizuj transakcję

Ktoś sprawił sobie wymarzony prezent! Sprzedaż Twojego dzieła sztuki zakończyła się sukcesem! Przygotuj dzieło i wyślij je na nasz adres. Powiadomimy Cię, kiedy należy je wysłać. Chcemy osobiście dopilnować bezpieczeństwa i satysfakcji obu stron, dlatego dzieła są przez nas profesjonalnie pakowane oraz ubezpieczone.
Do 21 dni od daty otrzymania przez Kupujacego dzieła, otrzymasz wynagrodzenie pomniejszone o opłatę aukcyjną. Nasza prowizja jest jedną z najniższych na rynku i wynosi 15%.
W każdym momencie współpracy możesz się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. Chętnie omówimy z Tobą każdy detal Naszego współdziałania.