Strona główna

Jak Kupić Jeżeli chcesz wziąć udział w aukcji online, zaloguj się w serwisie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wyjaśnią Ci, jak korzystać z serwisu.

Chcemy abyście żyli blisko sztuki, dlatego nie pobieramy prowizji od kupujących.
Zarejestruj się

To minimum formalności i tylko kilka sekund. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych. Pamiętaj! Korzystanie z naszego portalu jest całkowicie darmowe.
Po zarejestrowaniu uruchomimy Twój Panel Klienta, który da Ci wygodny dostęp do Twoich licytacji oraz ułatwi zarządzanie kontem.
Przeglądaj aukcje. Wygodnie przeszukuj zasoby. Możesz kategoryzować aukcje według techniki, ceny czy artysty.
Nie musisz od razu kupować. Interesujące Cię aukcje dodaj do obserwowanych. Będziesz mieć do nich dostęp w swoim Panelu Klienta, w zakładce Obserwowane.

Licytuj lub Kup teraz

Aby licytować wybraną pracę kliknij Złóż ofertę, wprowadź dowolną sumę w pole licytacji i zatwierdź. Tak długo jak Twoja oferta jest najwyższa - wygrywasz aukcję. Możesz także skorzystać z opcji Kup Teraz i nabyć dzieło, za cenę proponowaną przez artystę.

Złóż zamówienie

Wpłać wylicytowaną kwotę powiększoną o koszty wysyłki i sfinalizuj transakcję bez dodatkowych kosztów. W ciągu 14 dni otrzymasz dzieło. Na swoim koncie będziesz mógł śledzić status swojej przesyłki.
Nie jesteś jeszcze zdecydowany na zakup? A może szukasz dzieła sztuki tylko na pewien czas? Możesz skorzystać z opcji dzierżawy dzieła lub kolekcji w zakładce Wynajem Dzieł.
Art-e-matic to jedyny dom aukcyjny, który nie obciąża kupujących prowizją, ani opłatą aukcyjną. Ponosisz tylko koszty zakupu i przesyłki! W każdym momencie aukcji możesz się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. Chętnie omówimy z Tobą każdy szczegół zakupu.